HAKKIMIZDA

KAYRA OTO KİRALAMA 2014 yılında İZMİR’de kurulmuştur.Kısa süre içerisinde araç kiralama konusunda, güvenilir ve saygın firmalar arasında yerini almıştır. Deneyimli kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’de Operasyonel Kiralama son birkaç yıldır sektörde yerini almıştır. Operasyonel Kiralama ile işletmeler araç ihtiyaçlarını satın almadan kiralama yolu ile periyodik servis, bakım-onarım, sigorta (Kasko, Trafik Sigortası, Taşıt Pulu), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin uzun vadeli olarak gidermektedir. Günümüzde pek çok firma için araç satın almak yerine kiralamak, çok daha akılcı bir çözümdür.Kayra Oto Kiralama , kiralama hizmetleri ile , ihtiyaca yönelik bir program ve uzman kadrosuyla en ekonomik fiyatlarla ve en uygun koşullarda hizmet vererek çalışmaktadır.
Çeşitli markalardan oluşan araçlar ile hizmet veren Kayra Oto Kiralama, araç parkının %85’ni kurumsal firmalara filo olarak kiralamakta, aynı zamanda bireysel kiralama alanında da talepleri karşılamaktadır.

Kayra Oto Kiralama müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun araç veya arçalarını müşterinin hizmetine sunmaktadır. Talep edilmesi halinde kişiye özel marka araç satın alınarak, kullanımına sunulur.

Sektörde hem müşteri portföyü hem de verdiği hizmet kalitesi ile 1 yılı aşkın zamandır, dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyen Kayra Oto Kiralama faaliyetlerini sürdürmektedir.

HAKKIMIZDA” için bir yorum

 1. kardeşim site 8 numara 4 yıldız olmuş 🙂
  ya şu arabaların tamamını bir araya getir bi foto çek
  orjinal araçların dışındaki internetten bulma galeri fotolarının tamamını sil bence, acaba lı sorular geliyor insanın aklına 🙂
  müzikler iyimiş, madem video tarsında yaptın, arabanın yanında sen filoyu ve arabaya ait yakıt tüketimi, güvenlik gibi unsurlarda farkını anlatan bir video çekip koysaydın daha iyi olabilir.
  ilk arabalar videosunda müzik yoktu, TEXT yazıyordu bi de.
  ana sayfa çok iyi, dediğim gibi oraya sadece sendeki araçların orjinal resimlerini koymak daha güven verici olur
  konfor, Güven ve kalite de nacizane bir slogan tarzı bişey olsa daha iyi olur, (gitmek istediğiniz yer burası) :)))
  Son 🙂 mustafa.durgun@kayrarent.com mailini al ve onu kullan, daha kurumsal duruyor.

Bir Cevap Yazın